Derby16 Kurallar

Kurallar 1

Organizasyona gönderilecek kuşların kesinikle TGF ve ya yabancı ülkelerin Federasyon künyesi taşımalıdır.

Kurallar 2

Derby 16 Bursa'nın kuş toplama tarihi bu yıl 1 Mart'a başlayıp 15 Mayıs'ta sona erecektir.

Kurallar 3

Organizasyona katılacak kuşlar 25 ile 40 günlük yavru olmalıdır.

Kurallar 4

Hasta ve fizik yetersizliği olan kuşlar kesinlikle kabul edilmez.

Kurallar 5

İlk antremana kadar ölen ve ya kümes üstü kaybolan kuşların ücretleri iade edilecek ve ya seneye katılma hakkı verilecektir.

Kurallar 6

Klasman BENZING sistemine göre hesaplama yapılacaktır.

Kurallar 7

Final etabından gelen 1 ile 10.cu kuşa kadar final günü açık artırma ile satışa sunulacak ve son teklif üzerinden internet üzerinden devam edecek. ^^ AÇIK ARTIRMA BAŞLANGIÇ FİYATI ^^ 250 tl

Kurallar 8

Organizasyon sonucu ihaleye çıkan kuşların satış masrafları düşülür. Kalan ücretin %50’si kuş sahibine %50’si organizasyona verilir. Açık arttırma sonrası satılmayan kuşlar, kuş sahibine 100 TL karşılığı sunulacaktır. Kuş almamak kuş sahibinin tercihidir. Pedigresi gönderilmeyen kuşların satış bedelinin %20‘u kuş sahibinin payından düşülür.

Kurallar 9

Final klasmanı 4 günlüktür. Final 4.cü günü akşamı saat 21:00 kapanır. Hava mualefeti nedeni ile yarış tarihlerinde değişiklikleri tamamen organizasyon sorumlulundadır ve ayrıca yarış aralarında hava mualefeti el verişli değilse ara antreman yapma hakkına sahiptir.

Kurallar 10

^^^^^^ DİKKAT ÖNEMLİ ^^^^^^ Kuş bakım ücretini kuş tesliminden sonra en fazla 20 gün içersinde katılımcı ödemek zorundadır. Kuş bakım ücretini ödemeyen katılımcının kuşu antreman ve yarışa kesinlikle gönderilmez ve kuş direk olarak organizasyona kalır. NOT: ( Parası ödenilmeyen kuşları organizasyon sahibi istediği taktirde parasını ödeyen kişi üzerine kuşları aktif edebilir.Kuş sahibi herhangi bir hak iddaa edemez.)

Kurallar 11

Güvercinler tarafımızdan Paramyxovirus ve Pox (çiçek) aşısı ile aşılanacaktır.

Kurallar 12

1 takım güvercin (5+1) sistemi nasıl işler ? 5+1 ( +1 ) adet verilen güvercin ücretsiz olarak verilmektedir. Hesaplama yapılırken 5 adet güvercin olarak hesaplama yapılmıştır.5 adet x 500 =2500 dir. 1 adet ücretsiz olan güvercin hesaba dahil edilmez. Para iadesi takım için geçerlidir.

+90 (555) 890 22 15

Taner Çalışkan irtibat bilgileri

+90 (532) 547 75 65

Recep Öztürk irtibat bilgileri