Kurallarımız

Derby16 Katılımcılar

Kurallar 1

Organizasyona gönderilecek kuşların kesinikle TGF ve ya yabancı ülkelerin Federasyon künyesi taşımalıdır.

Kurallar 2

Derby 16 Bursa'nın kuş toplama tarihi bu yıl 20 şubat ' ta başlayıp 30 nisan'da sona erecektir.

Kurallar 3

Organizasyona katılacak kuşlar 25 ile 40 günlük yavru olmalıdır.

Kurallar 4

Hasta ve fizik yetersizliği olan kuşlar kesinlikle kabul edilmez.

Kurallar 5

İlk antremana kadar kümes üstünde kaybolan kuşlar tespit edilerek yerine en kısa sürede ücretsiz kuş verilmesi sağlanacaktır.

Kurallar 6

Klasman hesaplaması Benzing sistemi tarafından otomatik olarak hesaplamaktadır.

Kurallar 7

Final etabından gelen 1 ile 20.ci kuşa kadar final günü açık artırma ile satışa sunulacak ve son teklif üzerinden internet üzerinden devam edecek. ^^ AÇIK ARTIRMA BAŞLANGIÇ FİYATI ^^ 1 ile 20 arası = 1000 tl 21 ile liste sonuna kadar olan sayı = 300 tl

Kurallar 8

Organizasyon sonucu ihaleye çıkan kuşların satış masrafları düşülür. Kalan ücretin %50’si kuş sahibine %50’si organizasyona verilir. Açık arttırma sonrası teklif görmeyen kuşlar kuş sahiplerine açılış fiyatının yarı fiyatına sunulur. Kuş almak/almamak kuş sahibinin tercihidir. Pedigresi gönderilmeyen kuşların satış bedelinin %20‘u kuş sahibinin payından düşülür. ( Kuş sahibi bir hak iddaa edemez.)

Kurallar 9

Etap klasmanları 2 günlüktür. ( Zorlu geçen yarış hariç.) Yarı final klasmanı 3 günlük. ( Zorlu geçen yarış hariç.) Final klasmanı 4 günlüktür. Final 4.cü günü akşamı saat 21:00 kapanır.

Kurallar 10

^^^^^^ DİKKAT ÖNEMLİ ^^^^^^ Kuş bakım ücretini kuş tesliminden sonra en fazla 20 gün içersinde katılımcı ödemek zorundadır. Kuş bakım ücretini ödemeyen katılımcının kuşu antreman ve yarışa kesinlikle gönderilmez ve kuş direk olarak organizasyona kalır. NOT: ( Parası ödenilmeyen kuşları organizasyon sahibi istediği taktirde parasını ödeyen kişi üzerine kuşları aktif edebilir.Kuş sahibi herhangi bir hak iddaa edemez.)

DİKKAT katılım ücretlerini ödenilmemiş kuşlar kesinikle antremana gitmeden diskalifiye edilecek ve kuşlar organizasyon'a kalacak.

+90 (555) 890 22 15

Taner Çalışkan irtibat bilgileri