ABOUT US

ÖNCELİĞİMİZ GÜVEN ve KALİTE

Derby16 FCI Grandprix Hakkında.

10000+ Kapasiteli kümesimiz ile sizlere daima ilkeli ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edindik.

Derby16 olarak sürekli büyüyen bir grafik yakaladık, sizlerinde desteği ile artık sınırlarımızı aşan bir organizasyon olduk. Bu yüzden hepinize bize duymuş olduğunuz güven için teşekkürü bir borç biliriz.

2016 yılında resmi olarak başlamış olduğumuz bu serüvene bir sevgi ve tutku ile nasıl daha iyi sini yapabiliriz diye sürekli sınırlarımızı zorladık, sizlerinde desteği ile ailemiz sürekli büyüttük ve büyütmeye de devam etmekteyiz. Günümüz itibarı ile organizasyon olarak ülkemizdeki en prestijli kuruluş olmayı başardık. Dünya çapında organizasyon olarak ve kapasite olarak en büyüklerden birisiyiz. Derby16 FCI Grandprix 'te yarışmak bir ayrıcalıktır...

.

Derby16 FCI Grandprix Bursa olarak her platformda şeffaf ilkeli ve dürüst hizmet edinmeyi amaç edindik. Yarış organizasyonunu takip edebileceğiniz platformlardan canlı olarak sizlere anında ulaştırıyoruz. Kümesteki posta güvercini kuşunuz ile ilgili anında durumu hakkında bilgilendiriliyor sunuz.

Organizasyon konusunda heycan yaşatmak bizim en büyük hedefimizdir..

IDEAS

ÖNCELİĞİMİZ GÜVEN ve KALİTE

Derby16 Bursa Ortak Kümes Organizasyonu.

Derby16 Bursa Grandprix olarak kalite ve yarış performansları analizi.

PERFORMANSLAR

2023 ŞAMPİYON YARIŞI 40%
2022 ŞAMPİYON YARIŞI 55%
2021 ŞAMPİYON YARIŞI 80%

PIGEON ONE LOFT RACE

Derby16 Bursa Grandprix Organizasyonu

SOLUTIONS

GÖRÜŞ ÖNERİLERİNİZ

Sorularınız İçin

Sizler bizler için önemlisiniz, he zaman daha iyi hizmet etmek için varız.

Önerilerinizi düşüncelerinizi bizlerle çekinmeden paylaşın, ülkemizde bu işi en iyi yapan ve bu sektörde değer vererek yapan bir kuruluş olmaktır hedefimiz..

ÖNERİ FORMU

Organizasyona gönderilecek kuşların kesinikle TGF ve ya yabancı ülkelerin Federasyon künyesi taşımalıdır.

Derby 16 Bursa Grandprix 'in kuş toplama tarihi bu yıl 1 Mart ile 1 Mayıs'ta başlayacaktır.

Hasta veya fizik yetersizliği olan kuşlar kesinlikle organizasyona kabul edilmez.

Kuş bakım ücretini kuş tesliminden sonra en fazla 15 gün içersinde katılımcı ödemek zorundadır. Kuş bakım ücretini ödemeyen katılımcının kuşu antreman ve yarışa kesinlikle gönderilmez.

Organizasyon sonucu ihaleye çıkan kuşların satış masrafları düşülür. Kalan ücretin %50’si kuş sahibine %50’si organizasyona verilir. Açık arttırma sonrası satılmayan kuşlar, kuş sahibine 500 TL karşılığı sunulacaktır. Kuş almamak kuş sahibinin tercihidir. Pedigresi gönderilmeyen kuşların satış bedelinin %20‘si kuş sahibinin payından düşülür.