ÖNCELİĞİMİZ GÜVEN ve KALİTE

Derby16 FCI Grandprix Katılım Kuralları.

Kurallar 1.

Organizasyona gönderilecek kuşların kesinikle TGF veya yabancı ülkelerin Federasyon künyesi taşımalıdır.

Kurallar 2.

Derby 16 FCI Grandprix Bursa'nın kuş toplama tarihi bu yıl 1 Mart ile 30 Nisan arasında olacaktır ve son tarihte sona erecektir.

Kurallar 3.

Organizasyona katılacak kuşlar 25 ile 40 günlük yavru olmalıdır.

Kurallar 4.

Hasta ve fizik yetersizliği olan kuşlar kesinlikle kabul edilmez.

Kurallar 5.

İlk antremana kadar kümes üstünde kaybolan kuşlar tespit edilerek yerine en kısa sürede ücretsiz kuş verilmesi sağlanacaktır.

Kurallar 6.

Klasman hesaplaması giden kuşun %30 olarak hesaplanacaktır. Hesaplama Örnek: Derece x 1000 / giden kuş sayısı.

Kurallar 7.

Final etabından gelen 1 ile 10 ncu kuşa kadar final günü açık artırma ile satışa sunulacak ve son teklif üzerinden internet üzerinden devam edecek. "AÇIK ARTIRMA BAŞLANGIÇ FİYATI" 750TL

Kurallar 8.

Organizasyon sonucu ihaleye çıkan kuşların satış masrafları düşülür. Kalan ücretin %50’si kuş sahibine %50’si organizasyona verilir. Açık arttırma sonrası satılmayan kuşlar, kuş sahibine 200TL karşılığı sunulacaktır. Kuş almamak kuş sahibinin tercihidir. Pedigresi gönderilmeyen kuşların satış bedelinin %20‘si kuş sahibinin payından düşülür.

Kurallar 9.

Final klasmanı 4 günlüktür. Final 4. günü akşamı saat 21:00 kapanır. Hava mualefeti nedeni ile yarış tarihlerinde değişiklikleri tamamen organizasyon sorumluluğundadır ve ayrıca yarış aralarında hava mualefeti el verişli değilse ara antreman yapma hakkına sahiptir.

Kurallar 10.

DİKKAT ÖNEMLİ OKUYUN: Kuş bakım ücretini kuş tesliminden sonra en fazla 20 gün içersinde katılımcı ödemek zorundadır. Kuş bakım ücretini ödemeyen katılımcının kuşu antreman ve yarışa kesinlikle gönderilmez ve kuş direk olarak organizasyona kalır.
NOT: Parası ödenilmeyen kuşları organizasyon sahibi istediği taktirde parasını ödeyen kişi üzerine kuşları aktif edebilir. Kuş sahibi her hangi bir hak iddaa edemez.

DİKKAT katılım ücretlerini ödenilmemiş kuşlar kesinikle antremana gitmeden diskalifiye edilecek ve kuşlar organizasyon'a kalacak.


IDEAS

ÖNCELİĞİMİZ GÜVEN ve KALİTE

Derby16 Bursa Ortak Kümes Organizasyonu.

Derby16 FCI Grandprix Bursa olarak kalite ve yarış performansları analizi.

PERFORMANSLAR

2021 ŞAMPİYON YARIŞI 85%
2020 ŞAMPİYON YARIŞI 62%
2019 ŞAMPİYON YARIŞI 55%

PIGEON ONE LOFT RACE

Derby16 FCI Grandprix Bursa Organizasyonu

SOLUTIONS

GÖRÜŞ ÖNERİLERİNİZ

Sorularınız İçin

Sizler bizler için önemlisiniz, he zaman daha iyi hizmet etmek için varız.

Önerilerinizi düşüncelerinizi bizlerle çekinmeden paylaşın, ülkemizde bu işi en iyi yapan ve bu sektörde değer vererek yapan bir kuruluş olmaktır hedefimiz..

ÖNERİ FORMU

Organizasyona gönderilecek kuşların kesinikle TGF ve ya yabancı ülkelerin Federasyon künyesi taşımalıdır.

Derby 16 FCI Grandprix Bursa'nın kuş toplama tarihi bu yıl 1 Mart'a başlayıp 30 Nisan'da sona erecektir.

Hasta veya fizik yetersizliği olan kuşlar kesinlikle organizasyona kabul edilmez.

Kuş bakım ücretini kuş tesliminden sonra en fazla 20 gün içersinde katılımcı ödemek zorundadır. Kuş bakım ücretini ödemeyen katılımcının kuşu antreman ve yarışa kesinlikle gönderilmez.

Organizasyon sonucu ihaleye çıkan kuşların satış masrafları düşülür. Kalan ücretin %50’si kuş sahibine %50’si organizasyona verilir. Açık arttırma sonrası satılmayan kuşlar, kuş sahibine 200 TL karşılığı sunulacaktır. Kuş almamak kuş sahibinin tercihidir. Pedigresi gönderilmeyen kuşların satış bedelinin %20‘u kuş sahibinin payından düşülür.