ÖNCELİĞİMİZ GÜVEN ve KALİTE

Derby16 Grandprix Katılım Kuralları.

Kurallar 1.

Organizasyona gönderilecek kuşların kesinikle TGF veya yabancı ülkelerin Federasyon künyesi taşımalıdır.

Kurallar 2.

Derby 16 Grandprix Bursa'nın kuş toplama tarihi bu yıl 1 Mart ile 1 Mayıs arası kabul edilmektedir.

Kurallar 3.

Organizasyona katılacak kuşlar 40 ile 60 günlük yavru olmalıdır.

Kurallar 4.

Hasta ve fizik yetersizliği olan kuşlar kesinlikle kabul edilmez.

Kurallar 5.

Güvercinler Paramyxo Virus Aşısı yapılmış olup ve en az 12 gün bekletilmelidir.

Kurallar 6.

Klasman hesaplaması Benzinq sistemi tarafından hesaplanmaktadır.

Kurallar 7.

Final etabından gelen 1 ile 30 ncu kuşa kadar olanlar final günü açık artırma ile satışa sunulacak ve son teklif üzerinden online internet'ten açık arttırma ile devam edecektir. "derbyonalti.com"

Kurallar 8.

Organizasyon sonucu ihaleye çıkan kuşların satış masrafları düşülür. Kalan ücretin %50'si kuş sahibine %50'si organizasyona verilir. Açık arttırma sonrası satılmayan kuşlar, kuş sahibine 500TL karşılığı sunulacaktır. Kuş almamak kuş sahibinin tercihidir. Pedigresi gönderilmeyen kuşların satış bedelinin %80‘si organizasyon sahibine kalır.

Kurallar 9.

Final klasmanı 3 günlüktür. Final 3. günü akşamı saat 21:00 kapanır. Hava mualefeti nedeni ile yarış tarihlerinde değişiklikleri tamamen organizasyon sorumluluğundadır ve ayrıca yarış aralarında ara antreman yapma hakkına sahiptir.

Kurallar 10.

DİKKAT ÖNEMLİ OKUYUN: Katılımcı Kuş Bakım ücretini kuş tesliminin 15 iş günü içersinde ödemek zorundadır. Kuş bakım ücretini ödemeyen katılımcılar Benzinq katılım listesinde kuşlarını göremez.

Kurallar 11.

Aktivasyon sistemi 82km gelenler listesi olarak kabul edilecektir, aktif edilmeyen kuşlar Benzinq sistemi tarafından tümü kapatılacak ve katılımcı bir hak idaa edemez.
İlk antrenmana kadar ölen veya kaybolan kuşların bakım ücretleri iade edilecek veya diğer kuşların aktivasyonuna eklenecektir.

Kurallar 12.

DİKKAT ÖNEMLİ OKUYUN: Kuş tesliminde bakım ücreti olarak belirlenen her kuş için 30 € dur. 1km ile 82km arasında kaybolan kuşun 30 € bakım ücreti olarak organizasyona kalacaktır. 82km den gelen tüm kuşlar için 30 € olan bakım ücretine ilavetten 70 € talep edilecektir katılımcı bu ücreti ödemekle yükümlüdür (Aksi takdirde katılımcının tüm kuşları yarışamaz)

Kurallar 13.

Yarış sonrası iheleye çıkan tüm kuşların elektronik ortamdan paylaşılan PEDİGRE ve KART gönderimlerinden organizasyon sorumlu değildir.

DİKKAT Organizasyon a katılan her katılımcı bütün kuralları kabul etmiş sayılır ve bir hak idaa edemez.


IDEAS

ÖNCELİĞİMİZ GÜVEN ve KALİTE

Derby16 Bursa Ortak Kümes Organizasyonu.

Derby16 Bursa Grandprix olarak kalite ve yarış performansları analizi.

PERFORMANSLAR

2023 ŞAMPİYON YARIŞI 40%
2022 ŞAMPİYON YARIŞI 55%
2021 ŞAMPİYON YARIŞI 80%

PIGEON ONE LOFT RACE

Derby16 Bursa Grandprix Organizasyonu

SOLUTIONS

GÖRÜŞ ÖNERİLERİNİZ

Sorularınız İçin

Sizler bizler için önemlisiniz, he zaman daha iyi hizmet etmek için varız.

Önerilerinizi düşüncelerinizi bizlerle çekinmeden paylaşın, ülkemizde bu işi en iyi yapan ve bu sektörde değer vererek yapan bir kuruluş olmaktır hedefimiz..

ÖNERİ FORMU

Organizasyona gönderilecek kuşların kesinikle TGF ve ya yabancı ülkelerin Federasyon künyesi taşımalıdır.

Derby 16 Bursa Grandprix 'in kuş toplama tarihi bu yıl 1 Mart ile 1 Mayıs'ta başlayacaktır.

Hasta veya fizik yetersizliği olan kuşlar kesinlikle organizasyona kabul edilmez.

Kuş bakım ücretini kuş tesliminden sonra en fazla 15 gün içersinde katılımcı ödemek zorundadır. Kuş bakım ücretini ödemeyen katılımcının kuşu antreman ve yarışa kesinlikle gönderilmez.

Organizasyon sonucu ihaleye çıkan kuşların satış masrafları düşülür. Kalan ücretin %50’si kuş sahibine %50’si organizasyona verilir. Açık arttırma sonrası satılmayan kuşlar, kuş sahibine 500 TL karşılığı sunulacaktır. Kuş almamak kuş sahibinin tercihidir. Pedigresi gönderilmeyen kuşların satış bedelinin %20‘si kuş sahibinin payından düşülür.